Productnummer:10042470EAN:4007698647483
Kind met kauwgombel 2-voudig gemaakt van poly zwart, wit (B/H/D) 8x18x8cm
| BK / BK: | 4 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Accentueer je winkel- of kantoorruimte met het polyresin beeldje "Kind met kauwgombel". Dit duurzame en stijlvol vormgegeven beeldje in zwart en wit biedt een veelzijdige decoratieve oplossing die duurzaamheid combineert met een modern tintje. Een aantrekkelijke toegevoegde waarde voor verfijnde interieurs.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8.5 cm |
| Breedte: | 8.5 cm |
| Hoogte: | 18.5 cm |
| Gewicht BK: | 1.41 kg |
| Gewicht BK: | 4.24 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N033 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









