Productnummer:10011848EAN:4007698118488
Kikkerprins met gouden bal van keramiek, 2 geassorteerde kleuren, 9 cm
| BK / BK: | 8 / 96 |
|---|---|
| VE: | 16 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De keramische "Frog King" maakt indruk met zijn hoogwaardige afwerking en duurzaamheid. Hij is ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers en biedt veelzijdige toepassingen in de detailhandel of als decoratief element. Zijn tijdloze charme verhoogt de aantrekkingskracht van elke productpresentatie, terwijl aantrekkelijke marges zorgen voor commercieel succes.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Herfst |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 16 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Gewicht BK: | 0.75 kg |
| Gewicht BK: | 9 kg |
| Verzend pallet: | 1728 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H251 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









