Productnummer:10036600EAN:4007698468934
Kerstman van poly zilver 2-voudig, (B/H/D) 10x16x4cm
| BK / BK: | 4 / 48 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De zilveren poly kerstmanfiguren met ingewikkelde details spreken liefhebbers van seizoensgebonden woondecoratie aan. Ze zijn duurzaam en hebben een rustieke zilveren afwerking met glitteraccenten die moderne shoppers aantrekken. Hun compacte formaat en esthetische aantrekkingskracht zijn ideaal voor cadeauwinkels en beloven een hoge marge en display aantrekkingskracht.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4.5 cm |
| Breedte: | 9.5 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht BK: | 0.77 kg |
| Gewicht BK: | 9.26 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W953 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











