Productnummer:10040134EAN:4007698588649
Kerstman met krans, zuurstok van poly rood 2-voudig, (B/H/D) 6x22x6cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante kerstdecoratie voor winkeliers en ontwerpers: de duurzame kerstman van poly met krans en zuurstok in helder rood (6x22x6cm) biedt veelzijdige presentatiemogelijkheden en garandeert winst door aantrekkelijke verkoopprikkels. Perfect voor etalages en interieurprojecten.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5.5 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 22.5 cm |
| Gewicht BK: | 1.01 kg |
| Gewicht BK: | 6.05 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W441 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










