Productnummer:10028803EAN:4007698283438
Kerstboom met 7 glazen lantaarns van zilverkleurig metaal (B/H/D) 59x113x15cm
| BK / BK: | 1 / 1 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante zilvermetalen kerstboom met zeven glazen lantaarns, ideaal voor seizoensgebonden etalages of chique interieurs. De robuuste constructie gaat lang mee, terwijl het stijlvolle ontwerp waarde toevoegt door een aantrekkelijke presentatie. Perfect voor winkels en commerciële omgevingen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 15 cm |
| Breedte: | 113 cm |
| Hoogte: | 59 cm |
| Gewicht BK: | 7 kg |
| Gewicht BK: | 9.1 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W907 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









