Productnummer:10039925EAN:4007698583316
Kersenpitkussen ijsbeer van polyester wit (B/H/D) 22x30x11cm
| BK / BK: | 12 / 12 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het kersenpitkussen met ijsbeer van slijtvast polyester combineert functionaliteit en design, ideaal voor de detailhandel of interieurinrichting. Het is perfect voor bedrijven die zich richten op duurzame, aantrekkelijke producten en biedt een hoge winstgevendheid en eenvoudige presentatie op het verkooppunt.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Polyester |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 21.5 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 3.86 kg |
| Gewicht BK: | 3.86 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W604 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









