Productnummer:10014228EAN:4007698142285
Keramische stervormige mok, gesorteerd 3 kleuren (B/H/D) 12x10x8 cm, 300 ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De sterdecor mok van duurzaam keramiek biedt commerciële kopers een aantrekkelijke presentatiemogelijkheid. De tijdloze ontwerpen in drie versies zijn ideaal voor detailhandel en decoratie en breiden uw assortiment uit met een hoge winstgevendheid en veelzijdig gebruik in professionele omgevingen.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5.6 cm |
| Breedte: | 8.1 cm |
| Hoogte: | 10.5 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 300 |
| Gewicht BK: | 4.1 kg |
| Gewicht BK: | 12.3 kg |
| Verzend pallet: | 1440 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W516/H354 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









