Productnummer:10042777EAN:4007698656355
Keramische honden/katten mok, 2-voudig, wit 340ml (B/H/D) 12x9x8cm
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze witte keramische mokken met grillige honden- en kattenmotieven en de inscriptie "ALL YOU NEED IS LOVE" zijn bedoeld voor dierenliefhebbers. Duurzaam en veelzijdig, ideaal voor cadeauwinkels en cafés die moderne shoppers willen aantrekken. Het hoge margepotentieel verhoogt de winstgevendheid van de detailhandel.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8.5 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 340 |
| Gewicht BK: | 4.3 kg |
| Gewicht BK: | 12.89 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N057 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









