Productnummer:10045656EAN:4007698739041
Keramisch lantaarnhuisje, 2-voudig, kleurrijk (B/H/D) 7x10x7cm
| BK / BK: | 6 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breid je assortiment uit met het kleurrijke Lichthaus Bumen decor. Het duurzame keramiek zorgt voor een hoogwaardige uitstraling en verhoogt de aantrekkingskracht van elke winkelruimte. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die op zoek zijn naar een aantrekkelijk design en een hoge winstgevendheid. Ideaal voor seizoensdecoraties.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.79 kg |
| Gewicht BK: | 9.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45656 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










