Productnummer:10045712EAN:4007698740726
Keramisch lantaarnhuisje, 2-voudig, kleurrijk (B/H/D) 11x15x7cm
| BK / BK: | 4 / 32 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Licht huisbloemdecor van hoogwaardig keramiek combineert design en duurzaamheid met kleurrijke charme. Ideaal voor winkeliers om een uitnodigende sfeer te creëren in de winkelomgeving. Gemakkelijk weer te geven, biedt aantrekkelijke marges en voegt een creatief tintje toe aan elke decoratie. Afmetingen: 11x15x7cm.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 32 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 1.45 kg |
| Gewicht BK: | 11.62 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45712 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










