Productnummer:10038448EAN:4007698523664
Keramisch konijn zwart (B/H/D) 17x30x9cm
| BK / BK: | 3 / 6 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het zwarte keramische konijn (17x30x9cm) combineert minimalistisch design met hoogwaardig vakmanschap. Ideaal voor retailers en interieurontwerpers die tijdloze elegantie hoog in het vaandel hebben staan. Duurzaam en veelzijdig: perfect voor aantrekkelijke etalagedecoraties en stijlvolle ruimteconcepten.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 4.29 kg |
| Gewicht BK: | 4.29 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O030 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









