Productnummer:10046567EAN:4007698252106
Keramisch kersthuis blik rood (B/H/D) 11x17x11cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De rode keramische pot "Kersthuis" (11x17x11cm) maakt indruk met zijn duurzame materiaal en prachtige ontwerp. Ideaal voor de detailhandel, het biedt seizoensgebonden eenvoud en trekt klanten aan. Perfect voor creatieve interieurontwerpen, verhoogt het de aantrekkelijkheid en verkoopkansen van uw decoratieafdeling.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Kollektion: | Christmas Classics |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Diameter: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 4.09 kg |
| Gewicht BK: | 24.55 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











