Productnummer:10043030EAN:4007698663360
Keramisch citroen peper- en zoutstel, set van 2, geel/groen (B/H/D) 6x7x6cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het keramische peper- en zoutstel met citroenlook is een indrukwekkend decoratief element in de detailhandel. Met zijn hoogwaardige afwerking staat het garant voor duurzame robuustheid en veelzijdig gebruik in de horeca. Een echte blikvanger die uw aanbod verrijkt en de verkoopmogelijkheden vergroot.
| Kleur: | Geel |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.46 kg |
| Gewicht BK: | 3.7 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N003 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











