Productnummer:10033550EAN:4018156256291
Kegelhanger met glitter van bruin plastic (H) 92cm
| BK / BK: | 12 / 96 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je kamers een stijlvol tintje met de knijperhanger van robuuste kunststof. Ideaal voor commerciële decoratie, biedt duurzame kwaliteit en gebruiksgemak. Aantrekkelijke marges voor retailers en ontwerpers die op zoek zijn naar tijdloze elegantie.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 92 cm |
| Gewicht BK: | 1.45 kg |
| Gewicht BK: | 11.62 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W018, W245, W461 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












