Productnummer:10039624EAN:4007698559342
KCG toonbankdisplay van kleurrijk karton (B/H/D) 41x32x41 cm voor 12 kleine varkens
| BK / BK: | 1 / 1 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De KCG toonbankdisplay van stevig karton biedt retailers een efficiënte presentatie voor 12 kleine varkens. Ideaal voor winkeldecoratie: robuust, kleurrijk en designgericht. Het ruimtebesparende ontwerp maximaliseert de zichtbaarheid en verkoopkansen - ideaal voor een effectieve productpresentatie en het verhogen van de verkoop.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Papier/Pappe |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Papier/Pappe |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Papier/karton |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 32 cm |
| Breedte: | 40 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Gewicht BK: | 0.2 kg |
| Gewicht BK: | 0.2 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | KCG30 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










