Productinformatie "KCG "Super Girl" keramisch spaarvarken, wit/roze (B/H/D) 12,5x9x9cm Klein varken"
KCG "Super Girl" keramisch spaarvarken, wit/roze (B/H/D) 12,5x9x9cm Klein varken
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online

| Accentkleur: | Roze |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Binnenkartons aantal: | 3 |
| Omdozen aantal: | 30 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 12.5 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 1 kg |
| Gewicht BK: | 9.9 kg |
| Verzend pallet: | 720 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H444 |
| Beschikbaarheidsdatum: | 29.05.2026 |
| Veiligheidsinformatieblad: | Downloaden |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren