Productinformatie "KCG spaarvarken, Hoera een meisje, gemaakt van keramiek (B/H/D) 12,5x9x9 cm"
KCG spaarvarken, Hoera een meisje, gemaakt van keramiek (B/H/D) 12,5x9x9 cm
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online

| Accentkleur: | Roze |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Kleur: | Roze/roze |
| Materiaal: | Keramiek |
| Binnenkartons aantal: | 3 |
| Omdozen aantal: | 30 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 12.5 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.8 kg |
| Gewicht BK: | 8.5 kg |
| Verzend pallet: | 720 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H297 |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
| Veiligheidsinformatieblad: | Downloaden |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren