Productinformatie
Dit felgroene en gele keramieken spaarvarken met "DINOSAU" in reliëf is ideaal voor cadeauwinkels en kinderboetieks. Het speelse ontwerp en de robuuste constructie zorgen voor een hoog margepotentieel en spreken zowel jonge consumenten als verzamelaars aan. Het is compact maar toch een echte blikvanger en ideaal voor het verbeteren van verkoopdisplays.
| KCG-varianten: | Klein varken |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 30 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.99 kg |
| Gewicht BK: | 9.9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N069 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













