Productinformatie "KCG keramiek sperhaai tijgerhaai, oranje (B/H/D) 13x11x7.5cm"
KCG keramiek sperhaai tijgerhaai, oranje (B/H/D) 13x11x7.5cm
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Binnenkartons aantal: | 3 |
| Omdozen aantal: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 7.5 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 0.8 kg |
| Gewicht BK: | 8.6 kg |
| Verzend pallet: | 720 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H455 |
| Beschikbaarheidsdatum: | 29.05.2026 |
| Veiligheidsinformatieblad: | Downloaden |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
