Productinformatie "KCG geluksvarkentje Bavaria met magneet van keramiek, wit/blauw (B/H/D) 4x3x4cm"
KCG geluksvarkentje Bavaria met magneet van keramiek, wit/blauw (B/H/D) 4x3x4cm
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Binnenkartons aantal: | 24 |
| Omdozen aantal: | 288 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 3 cm |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
| Veiligheidsinformatieblad: | Downloaden |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
