Productinformatie
Het spaarvarken Company Best Of display van hoogwaardig hout combineert design met functionaliteit. Ideaal voor retailers, met flexibele presentatiemogelijkheden en een lange levensduur. Perfect voor aantrekkelijke productpresentaties op de verkoopvloer om gerichte koopimpulsen te creëren en de winstgevendheid te verhogen.
| KCG-varianten: | Geeft weer. |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 40 cm |
| Breedte: | 50 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Gewicht BK: | 19.8 kg |
| Gewicht BK: | 19.8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













