Productnummer:10027199EAN:4032037672598
Kandelaar 5 armen van zilverkleurig metaal (B/H/D) 23x27x23cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 13/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog je winkelruimte met onze elegante 5-armige kandelaar van duurzaam zilverkleurig metaal. Perfect voor interieurontwerpers om luxueuze accenten te creëren. Ideaal voor de detailhandel met aantrekkelijke marges en veelzijdig gebruik in chique decoraties.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 23 cm |
| Breedte: | 23 cm |
| Hoogte: | 27 cm |
| Gewicht BK: | 0.47 kg |
| Gewicht BK: | 5.68 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W320, W434 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









