Productnummer:10036687EAN:4007698471576
Kabouter van textiel wit, beige 2-voudig, (B/H/D) 17x30x13cm
| BK / BK: | 2 / 16 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze charmante textielen kabouters in wit en beige bieden retailers aantrekkelijke marges dankzij hun duurzaamheid en veelzijdige decoratiemogelijkheden. Ideaal voor seizoensdisplays of als stijlvol element in het interieurontwerp. De hoogwaardige afwerking garandeert tevredenheid en herhaalverkoop.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 0.56 kg |
| Gewicht BK: | 9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W256 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











