Productnummer:10045378EAN:4007698730246
Kaarshouder hondenpiramide van poly, kleurrijk (B/H/D) 9x28x9cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Uitverkocht voor het huidige seizoen.
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de unieke piramidevormige kandelaar voor honden gemaakt van duurzaam polyresin - een kleurrijk hoogtepunt voor winkeliers en interieurontwerpers. Hij is ideaal voor etalages of creatieve interieurontwerpen en biedt hoge marges dankzij de hoogwaardige afwerking en veelzijdige toepassingsmogelijkheden.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 28 cm |
| Gewicht BK: | 0.52 kg |
| Gewicht BK: | 6.2 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45378 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










