Productnummer:10038808EAN:4007698534141
Kaarsenhouder van glas, bamboe, transparant metaal, naturel (B/H/D) 11x16x11cm 750ml
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de veelzijdige kandelaar van glas, bamboe en metaal. Hij is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers en maakt indruk met zijn tijdloze ontwerp en duurzame materialen. Perfect voor stijlvolle presentaties in de verkoopruimte of voor een elegante sfeer in je project.
| Akzentfarbe: | Transparent |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Transparent |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Transparant |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 750 |
| Gewicht BK: | 3.7 kg |
| Gewicht BK: | 14.78 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W186 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









