Productnummer:10029554EAN:4007698299477
Kaarsenhouder blad van waterhyacint, metaal voor 3 kaarsen natuur (B/H/D) 50x3x25cm
| BK / BK: | 4 / 8 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze kaarsenhouder van waterhyacint en metaal biedt retailers en interieurontwerpers een effectieve presentatie. Dankzij de robuuste materialen en het moderne ontwerp is hij ideaal voor stijlvolle decoraties in commerciële omgevingen, verhoogt hij de klantenbinding en biedt hij aantrekkelijke marges.
| Akzentmaterial: | Naturmaterial |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Naturmaterial |
| Kleur: | Natuur |
| Materiaal: | Natuurlijk materiaal |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 25 cm |
| Breedte: | 50 cm |
| Hoogte: | 3 cm |
| Gewicht BK: | 1.41 kg |
| Gewicht BK: | 2.82 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A021 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










