Productnummer:10042475EAN:4007698647612
Jongen met kauwgombubbel gemaakt van poly kleurrijk (B/H/D) 9x26x12cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
"Jongen met kauwgombubbel" trekt de aandacht en verlevendigt verkoopruimtes. De kleurrijke figuur is gemaakt van duurzaam polyresin en kan veelzijdig worden gebruikt in winkeldecoraties en etalages. Een expressief designstuk dat charme toevoegt aan creatieve ruimteconcepten. Ideaal voor inkopers met een focus op design en winstgevendheid.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 26 cm |
| Gewicht BK: | 0.51 kg |
| Gewicht BK: | 6.17 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N032 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










