Productnummer:10029509EAN:4260145328650
Houten duimstok gekleurd 10-voudig. 30 stuks met houten standaard
| BK / BK: | 30 / 30 |
|---|---|
| VE: | 30 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Professionele houten duimstok: Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Aantrekkelijk ontwerp en robuuste afwerking verhogen de verkoop. De houten display maakt een effectieve productpresentatie op het POS mogelijk. Perfect voor gebruik in de detailhandel en commerciële omgevingen. Set bevat 30 stuks.
| Akzentmaterial: | Holz |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Hout |
| BK hoeveelheid: | 30 |
| BK hoeveelheid: | 30 |
| Verpakkingseenheden: | 30 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 23 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 7.47 kg |
| Gewicht BK: | 7.47 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H495 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











