Productnummer:10047679EAN:4007698279776
Honingraattafel van papier/karton wit (B/H/D) 30x60x30cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "honingraattafel van papier/karton" maakt indruk op retailers en interieurontwerpers met zijn duurzame ontwerp en veelzijdige gebruik in de verkoopruimte. De lichtgewicht, stabiele en aantrekkelijk geprijsde tafel is ideaal voor moderne presentaties en verhoogt de visuele aantrekkingskracht van uw producten.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 30 cm |
| Breedte: | 30 cm |
| Hoogte: | 60 cm |
| Gewicht BK: | 0.44 kg |
| Gewicht BK: | 3.52 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











