Productnummer:10039483EAN:4007698554279
Honingraat konijn van papier/karton wit (B/H/D) 16x30x16cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegant, wit honingraatkonijntje gemaakt van duurzaam papier/karton. Met zijn minimalistische charme is het ideaal voor woonwinkels en seizoensdisplays. Val eco-bewuste consumenten aan met zijn duurzame ontwerp en veelzijdige verkooppotentieel. Klaar voor uitstalling en lichtgewicht, verbetert het moeiteloos de visuele merchandising.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Papier/Pappe |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Papier/Pappe |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 16 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 0.86 kg |
| Gewicht BK: | 5.15 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O015 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









