Productnummer:10039305EAN:4007698548339
Hart spaarpot, hartelijke wensen, gemaakt van wit keramiek (B/H/D) 16x15x5cm
| BK / BK: | 1 / 36 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De keramische spaarpot "Heart's Wishes" biedt retailers veelzijdige decoratiemogelijkheden en aantrekkelijke marges. De robuuste afwerking zorgt voor duurzaamheid, terwijl het elegante ontwerp aantrekkelijk is voor veeleisende interieurontwerpers. Ideaal voor etalages en verkoopruimtes.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4.8 cm |
| Breedte: | 15.7 cm |
| Hoogte: | 15.2 cm |
| Gewicht BK: | 0.42 kg |
| Gewicht BK: | 15.05 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N019 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









