Productnummer:10029600EAN:4007698300630
Hart met spreuken van marmer wit 6-voudig, (B/H/D) 3x3x1,5cm 72 st. in houten doosje
| BK / BK: | 72 / 288 |
|---|---|
| VE: | 72 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Marmeren harten in een elegante houten doos: Ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers die waarde hechten aan een duurzaam ontwerp. De zes harten met reliëf bieden veelzijdige decoratiemogelijkheden en verhogen uw verkoopcijfers door een aantrekkelijke toegevoegde waarde en eenvoudige presentatie in een commerciële omgeving.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Stein |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Stein |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Steen |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| BK hoeveelheid: | 288 |
| Verpakkingseenheden: | 72 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 3 cm |
| Hoogte: | 1.5 cm |
| Gewicht BK: | 2.125 kg |
| Gewicht BK: | 8.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H487 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









