Productnummer:10042465EAN:4007698647353
Hanger paasei met bloemdecor gemaakt van textiel kleurrijk 3-voudig, (B/H/D) 5x6x5cm
| BK / BK: | 12 / 192 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Boost je decoratieaanbod met deze hangende paaseieren van textiel. Ze zijn perfect voor detailhandelaars en interieurontwerpers en bieden een duurzame kwaliteit en gebruiksgemak. Ideaal voor het creëren van kleurrijke accenten op de verkoopvloer of professionele decoratieprojecten. Profiteer van hun aantrekkelijke uiterlijk en veelzijdige toepassingsmogelijkheden.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 192 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 0.08 kg |
| Gewicht BK: | 1.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O055 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











