Productnummer:10046980EAN:4007698261078
Hanger hert/fir boom/rocking horse van mangohout groen 3 assorti (B/H/D) 5x7x0,5cm 48st.in display
| BK / BK: | 48 / 384 |
|---|---|
| VE: | 42 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je winkelruimte een stijlvol tintje met deze zorgvuldig vervaardigde hangers van mangohout. De duurzame ontwerpen zijn ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, bieden aantrekkelijke marges en zijn perfect voor veelzijdige decoratieconcepten, zowel in de etalage als in de kerstboom.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Kollektion: | Minimal Xmas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| BK hoeveelheid: | 384 |
| Verpakkingseenheden: | 42 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.5 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.92 kg |
| Gewicht BK: | 14.78 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










