Productnummer:10040265EAN:4007698592967
Hanger hart met belettering van mangohout rood 4-voudig, (B/H/D) 7x8x1cm, 60 stuks in een potje
| BK / BK: | 60 / 120 |
|---|---|
| VE: | 60 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Een veelzijdig decoratief element voor retailers en ontwerpers: de rode mangohouten "hart"-hangers maken indruk met hun duurzaamheid en aantrekkelijke ontwerp. Perfect voor emotionele etalages en stijlvolle ruimteconcepten. Verkrijgbaar in een pot van 60 mm - gemakkelijk te presenteren, winstgevend om te verkopen.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Mangoholz |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Mangoholz |
| Kleur: | Red |
| BK hoeveelheid: | 60 |
| BK hoeveelheid: | 120 |
| Verpakkingseenheden: | 60 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 1.8 kg |
| Gewicht BK: | 3.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W162 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









