Productnummer:10047094EAN:4007698264055
Hanger circus carrousel van metaal kleurrijk 3 assorti (B/H/D) 8x15x8cm
| BK / BK: | 6 / 96 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor detailhandelaars en interieurontwerpers De circuscarrouselhanger van hoogwaardig metaal combineert een aantrekkelijk ontwerp met duurzaamheid. Hij is perfect voor seizoensdecoraties, biedt veelzijdige presentatiemogelijkheden en verhoogt de klantenbinding en het verkooppotentieel in de verkoopomgeving dankzij zijn uniciteit.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Kollektion: | Christmas Classics |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 0.46 kg |
| Gewicht BK: | 7.39 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











