Productnummer:10015639EAN:4007698156398
Groen/witte porseleinen vogel, 2 geassorteerde kleuren, B8 x D3 x H9 cm
| BK / BK: | 8 / 144 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Winkeliers en interieurontwerpers zullen baat hebben bij dit duurzame porseleinen beeldje. De vogel in groen/wit, elegant en veelzijdig, past perfect in een decor van hoge kwaliteit. Zijn tijdloze esthetiek en compacte formaat garanderen een moeiteloze presentatie en een hoge verkoop in commerciële omgevingen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.5 kg |
| Gewicht BK: | 9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | O045 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









