Productinformatie "Grappige kip met stippen, keramiek, 13x11x18cm, 1 stuk, roze"
Grappige kip met stippen, keramiek, 13x11x18cm, 1 stuk, roze
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Seizoen: | Pasen |
| Binnenkartons aantal: | 4 |
| Omdozen aantal: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 26 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 17.4 cm |
| Gewicht BK: | 0.808 kg |
| Gewicht BK: | 7.002 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
