Productnummer:10025185EAN:4007698040529
Goudmetalen etagère met 5 niveaus (B/H/D) 25/34/42/53/64x158cm
| BK / BK: | 1 / 1 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Stijlvolle etagère van robuust metaal in goud, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. De vijf niveaus bieden veelzijdige presentatiemogelijkheden en maximaliseren de displayruimte. De hoogwaardige afwerking garandeert duurzaamheid, perfect voor decoraties in de commerciële sector. Profiteer van aantrekkelijke marges en een aantrekkelijk ontwerp.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 65 cm |
| Breedte: | 65 cm |
| Hoogte: | 158 cm |
| Gewicht BK: | 21.6 kg |
| Gewicht BK: | 21.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W381 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









