Productnummer:10046768EAN:4007698257484
Gouden kunststof ster (B/H/D) 25x25x6cm
| BK / BK: | 6 / 6 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je winkelruimte een glanzend tintje met de duurzame kunststof ster in goud. Deze ster is ideaal voor detailhandelaren en ontwerpers en biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden en een aantrekkelijke presentatie. Profiteer van de robuuste kwaliteit en verhoog je winstgevendheid.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Goud |
| Kollektion: | Minimal Xmas |
| Materiaal: | Plastic |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht BK: | 0.14 kg |
| Gewicht BK: | 0.83 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










