Productnummer:10045794EAN:4007698743321
Glazen lantaarn met geurkaars, set van 4, drievoudig, geel/oranje/roze (B/H/D) 4x5x4cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Pre-Order
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog de frequentie van je klanten met onze set van 4 lantaarns gemaakt van duurzaam glas. De gele, oranje en roze geuren creëren een uitnodigende sfeer, ideaal voor stijlvolle interieurontwerpen. Perfect voor winkelpresentaties en veelzijdig in gebruik, staan ze garant voor commercieel succes.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht BK: | 0.5 kg |
| Gewicht BK: | 5.94 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45794 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












