Productnummer:10026446EAN:4007698058951
Glazen lantaarn kleurrijk 3-voudig, grijs, groen, roze, (B/H/D) 13x14x13cm Ø13cm
| BK / BK: | 4 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De driekleurige lantaarn van hoogwaardig glas in grijs, groen en roze biedt interieurontwerpers en winkeliers een stijlvolle oplossing voor decoratieve inrichtingsconcepten. Het duurzame materiaal presenteert zich op verschillende manieren in etalages en zorgt voor aantrekkelijke marges in de verkoop.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Diameter: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 0.69 kg |
| Gewicht BK: | 8.22 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W211/H123 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









