Productnummer:10016262EAN:4007698162627
Glazen fles 5 LED (B/H/D) 7x29x7 cm
| BK / BK: | 10 / 20 |
|---|---|
| VE: | 10 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De glazen fles 5 LED (7x29x7 cm) combineert tijdloos design met functionaliteit. Gemaakt van duurzaam glas, ideaal voor retailers en ontwerpers die sfeervolle accenten willen creëren. Eenvoudige integratie in winkelruimtes, versterkt de esthetische aantrekkingskracht van je collectie.
| Kleur: | Transparant |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 10 |
| BK hoeveelheid: | 20 |
| Verpakkingseenheden: | 10 |
| Batterij nodig: | 10010521 – AAA Micro Stabbatterie |
| Diepte: | 7.3 cm |
| Breedte: | 7.3 cm |
| Hoogte: | 29.7 cm |
| Gewicht BK: | 4 kg |
| Gewicht BK: | 9 kg |
| Verzend pallet: | 600 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W370 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









