Productnummer:10044773EAN:4029811202966
Glazen beer met hart van glas, 12-voudig, transparant (B/H/D) 4x4x4cm in display
| BK / BK: | 24 / 96 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Maak een blijvende indruk in etalages en displays met de transparante glazen beer met een hart. Ideale keuze voor winkeliers en interieurontwerpers: Hoogwaardig glas, veelzijdig, garandeert aandacht en verhoogt de verkoop met elegante, duurzame decoratieoplossingen.
| Akzentfarbe: | Transparent |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Transparent |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Transparant |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.
























