Productnummer:10045011EAN:4007698718572
Gevlekt keramiek eierbakje, 3-voudig, geel/roze/groen (B/H/D) 12x9x10cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de "Egg" kom van gevlokt keramiek in geel, roze en groen. Ideaal voor etalagedecoratie of als kleurrijk designelement in de winkelomgeving. Met zijn duurzame afwerking biedt het retailers aantrekkelijke marges en ontwerpers een breed scala aan toepassingen. Afmetingen: 12x9x10 cm (B/H/D).
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 1.85 kg |
| Gewicht BK: | 14.78 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45011 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










