Productinformatie "Geluksvarkenssteker 1 motief klaverblad, poly, 3,5x3,5x28cm, 1 stuk, roze"
Geluksvarkenssteker 1 motief klaverblad, poly, 3,5x3,5x28cm, 1 stuk, roze
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Binnenkartons aantal: | 24 |
| Omdozen aantal: | 216 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 12.2 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 4.2 cm |
| Gewicht BK: | 0.81 kg |
| Gewicht BK: | 7.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
