Productnummer:10033412EAN:4047445520799
FFP2 NR masker zwart (B/H) 21x15cm
| BK / BK: | 20 / 640 |
|---|---|
| VE: | 120 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het FFP2 NR masker zwart biedt betrouwbare bescherming voor professionele omgevingen. Het is gemaakt van duurzaam materiaal van hoge kwaliteit en voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen. Ideaal voor detailhandelaren en inkopers: hoge marge, gemakkelijk op te bergen en veelzijdig te gebruiken in bedrijfsruimten of openbare faciliteiten.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Polyester |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Polyester |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Polyester |
| BK hoeveelheid: | 20 |
| BK hoeveelheid: | 640 |
| Verpakkingseenheden: | 120 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.1 cm |
| Breedte: | 21 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 0.72 kg |
| Gewicht BK: | 11.52 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | A060 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









