Productnummer:10034481EAN:4007698424466
Etagère 2er gemaakt van mangohout, metaal natuur (H) 37cm Ø25cm/20cm
| BK / BK: | 1 / 2 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De etagère is gemaakt van robuust mangohout en combineert duurzaamheid met een tijdloos ontwerp. De etagère is perfect voor detailhandelaren en biedt een elegant presentatieoppervlak dat de verkoopruimte verfraait en op verschillende manieren kan worden gebruikt. Een ideaal accessoire voor aantrekkelijke productdisplays.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Natuur |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 25 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Hoogte: | 37 cm |
| Diameter: | 25 cm |
| Gewicht BK: | 1.01 kg |
| Gewicht BK: | 2.02 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H043 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









