Productnummer:10045038EAN:4007698719319
Engel van textiel, met bloem, 3-voudig, geel/roze/groen (B/H/D) 8x20x6cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze handgemaakte textielengel (geel/roze/groen) biedt een duurzame kwaliteit voor winkeliers. Hij is ideaal voor decoraties en trekt de aandacht met zijn kleurrijke verscheidenheid. Het is een veelzijdige blikvanger voor etalages en verkoopruimtes en verhoogt de aantrekkelijkheid en winstgevendheid van je presentatie.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Textiel |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 0.34 kg |
| Gewicht BK: | 4.03 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45038 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









