Productnummer:10046491EAN:4007698249649
Engel sneeuwpop van steengoed Beige 2 assorti (B/H/D) 7x8x5cm
| BK / BK: | 12 / 96 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog je verkoop met de charmante engel sneeuwpop gemaakt van steengoed. Duurzaam en veelzijdig, ideaal voor seizoensgebonden winkeldisplays. Dit decoratieve hoogtepunt trekt klanten aan en biedt uitstekende verkoopmarges. Perfect voor verfijnde interieurontwerpen en commercieel winkelend publiek.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Beige |
| Kollektion: | Minimal Xmas |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 1.45 kg |
| Gewicht BK: | 11.62 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












